Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Голямата Зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Голямата Зала Empty
ПисанеЗаглавие: Голямата Зала   Голямата Зала Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 12:57 pm

Голямата Зала Lcmiix10
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Fay Summers

Fay Summers


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011
Age : 27

Голямата Зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата Зала   Голямата Зала Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 4:05 pm

Вече беше почти 19:30часа, беше малко късно за вечеря, но отидох. Нямаше много ученици на масата на Грифиндор. Само едни тритльовци, които винаги седяха и ядяха по много. Когато влизах през вратата бях много забързана. Носех и книги от библиотеката. Забелязах, че зад мен върви едно момиче. От бързане се препънах в мантията и паднах. Изпуснах и книгите и за малко да забия нос в земята. Поизправих се, но не напълно. Погледнах дали някой е видял ии... всички ме гледаха, а някои се смееха тихичко. Изгледах ги лошо и започнах да събирам книгите си. Бяха 4. Първата - нещо свързано с билките на мадам Помфри, втората - учебник по история на магията за 5 курс, третата - история на Куидича и последната, но не на последно място - любимия ми предмет - ЗСЧИ (защита срещу черните изкуства). Какво ли си мислеше момичето, което вървеше зад мен... сигурно ми се смееше..
Върнете се в началото Go down
 
Голямата Зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Входната зала
» Трофейната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Голямата Зала-
Идете на: