Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магийки шегобийки от братя Уизли

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 12:52 pm

Магийки шегобийки от братя Уизли 710px-Exterior_of_Weasleys_Wizards_Wheezes_shop
Кутиики с лъготиики:
Кръв от нослето- 2 галеона
Блъв- блъв- 1галеона

Фалшиви магически пръчки:
- Евтини-5г (превръщат се в гумени, гащи или плюшени играчки)
- Скъпи- 10г (удрят те по врата)

Пачи пера:
- самозареждащи се- 2г
- самопоправящи се- 2г
- остроумни- 3г

Палач за многократна употреба- омагьосай го, докато не ти е клъцнал главата.- 9г

Патентовани заклинания за збъднати блянове- 7г

Бъди магьосник- мъгълски магийки- 3г

крем "Канарче"- 1 галеон

кремче "Трескавелче"-1 галеон

преносимо блато-12 галеона

Фойерверки:
зелени и златни огнедишащи змейове-5 галеона
огромни крещящо розови огнени колела-5 галеона
ракети с дълги опашки-3 галеона
изписващи ругатни бенгалски огньове-4 галеона
морави прилепи-2 галеона
розови и сребърни крилати прасенца-4 галеона

Черни знаци за ядене... Разболяват наред- 5г

Защитни дрехи:
Защитни шапки- 12г
Защитни мантии- 50г
защитни ръкавици- 10г
(действат при леки и средни магии и се носят под училищните одежди)

прах Внезапен Мрак- 7г

Пиратки Примемки- 8г

Котел Шегобиец- 12г

Любовни Елексири:
Целувки Милувки- Действие 24 часа- 20г
Кратки Авантюрки- Действие 24 часа- 25г
Амортенция- Действие 1 седмица- 100г

Пъпкоубиец- изтребва всичко за 10 секунди- 7 галеона

Пухкавели мъници- 15г

Разтегателни уши- 5г
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Мери Робъртс

Мери Робъртс


Брой мнения : 41
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 5:20 pm

Мисля, че е време за малко забавление, след скучните униформи и много учебници. Усмихнах се, когато влязох в магазинчето на Уизли. Само, като го зърнех и се усмихвах.
-Здравейте. -Поздравих ведро и оставих торбите на земята, понеже бяха много тежки.
-Здравей. -Чу се отговор от някъде. Тук нямаше никой. Аз отново се усмихнах. Много харесвах техните луди номера. -Какво ще желаеш? -Отново попита гласът.
-Бих желала... кръв от нослето, крем "Канарче", фойерверки- зелени и златни огнедишащи змейове,прах Внезапен Мрак, Пъпкоубиец... -Пропусках нещо... А, да -Остроумно пачи перо, остроумно. -Всичко се появи някак пред мен в една торба. -Довиждане... -Казах и оставих парите. Когато излязох започнах да се смея, та ние не се видяхме.
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:33 pm

Хммм братята Уизли?Супер значи там щяхме да отидем.Двете с Ася тръгнахме.Имаше толкова много хора че не можех да си видя краката.Двете най-сетне намерихме магазина и влязохме вътре.Беше много хуаво вътре.Личеше си че братята си разбират от работата.Започнах да разглеждам и да мъдря какво да си взема.Отидох до Ася и я попитах.
-Хей...Препоръчай ми нещо.-засмях се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:59 pm

Отидохме до магазинал. Беше такъв какъвто го помнеше Ася вечно пълен с хора и най- различни стоки с които можеш да се измъкнеш от час............................ - Ами незнам какво например защо не пробваш да кажем...... Блъв-Блъв , Кръв от нослето... - дори и на Ася която не харесваше такива неща я впетатлиха обичаше да виждаа странни неща.
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 3:45 pm

Изведнъж погледът ми се спря на едно нещо.Един златен огнедишащ змей.Направо се влюбих в него.Погледнах Ася и посочих змея.
-Ето това мисля да си взема.Не е ли сладък?-засмях се.Отидох до него и го погледнах в очите.Повечето хора не харесваха змейовете,но аз да.Отидох до косата и казах:
-Бих искала да взема златният змей ето там.-усмихнах се посочвайки създанието.
Докато се обърна то вече беше пред мен в голяма златна клетка.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 4:06 pm

Докато Ася обясняваше,че няма нищо интересно очите и се вкопчиха в едно малко розово прасенце. Беше толкова сладко, че даже преди да се усети вече го беше купила а Кари си беше купила един прекрасен златен змей. Кари изглеждаше много щастлива заради новата си придобивка. - Е сега на къде сме? - попитах аз радостно вкопчила очи в малкото прасенце пред себе си беше просто прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 4:10 pm

Оставих парите и двете с Ася излязохме от магазина.Направо не можех да се нарадвам малкият сладур.И тя си беше купила доста сладко създание.Малко розово прасенце.Огледах се за да видя накъде да отидем,но имаше толкова много хора че дори не можеше да се види на коя улица сме.
-Където ти поискаш.Води ме...-засмях се леко и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 11:22 am

Кари каза на Ася тя да води понеже Кари не можеше да види нищо през голямата тълпа, но Ася вече се баше изморила много, а след 1 седмица почваха училище тогава на Ася и хрумна една идеял. - Ами защо не дойдеш да живееш у нас докато почнем училище леля ми е в Париж и на мен ми е скучно вкъщи сама, може да упражняваме магии да играем куидич в двора....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магийки шегобийки от братя Уизли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магийки шегобийки от братя Уизли   Магийки шегобийки от братя Уизли Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магийки шегобийки от братя Уизли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Магическият свят :: Диагон-али-
Идете на: