Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Empty
ПисанеЗаглавие: "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"   "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 12:45 pm

"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" 526px-Madam_Malkin%27s_Fine_Robes_for_All_Occasions
"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"

Пълен комплект униформа на Грифиндор:
~ежедневна униформа
~официална униформа
~куидичен екип
~шалче
~ръкавици
~вратовръзка /за момчетата/
~черна маг.шапка
~черна мантия

90 галеона
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Пълен комплект униформа на Слидерин:
~ежедневна униформа
~официална униформа
~куидичен екип
~шалче
~ръкавици
~вратовръзка /за момчетата/
~черна маг.шапка
~черна мантия

90 галеона
----------------------------------------------------------------------
Пълен комплект униформа на Рейвънклоу:
~ежедневна униформа
~официална униформа
~куидичен екип
~шалче
~ръкавици
~вратовръзка /за момчетата/
~черна маг.шапка
~черна мантия

90 галеона
----------------------------------------------------------------------
Пълен комплект униформа на Хафълпаф:
~ежедневна униформа
~официална униформа
~куидичен екип
~шалче
~ръкавици
~вратовръзка /за момчетата/
~черна маг.шапка
~черна мантия

90 галеона
----------------------------------------------------------------------
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"   "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 1:08 pm

Дияна се разхождаше из Лондон и реши да си купи нужните неща за Хогуортс. Бръкна в джоба си за да види колко пари има. Хиляда сикла. Е дано и стигнат .. Реши първо да си купи дрехи за грифиндор. Миналата година дрехите и бяха мистериозно изчезнали. Отвори вратата и едно малко звънче огласи целият магазин. Мадам Молкин влезе в стаята.
- О красавицата ми! - каза галъовно тя - Какво правиш тук? Нали си купи от новитемантий миналата година?
Семейството и беше доста сплутено с всички магъосници които имат магазин тук. Дияна се усмихна на Мадам Молкин и й отговори:
- Да но за жалост се изпариха доста мистериозно - каза и се засмя
- Охо Дилън май пак прави същите номера - допълни Мадам Молкин и после тя се засмя.
Дияна обичаше да си разговаря със Мадам Молкин но трябваше да си купи мантий.
- Сигорно .. Е може ли Пълен Комплект униформа за Грифиндор? - попита момичето - и колко ще струва?
- Така значи ... - Мадам Молкин се замисли и отиде в склада. Аз седнах наедно столче и почаках.
След малко излезе от склада затрупана със дрехи. Засмях се.
- Така ... Така .. Така - засуети се тя - Ето ги!
Махна с пръчка и се сгънаха и влязоха в малката ми дамска чанта.
- Колко ви дължа - попитах със широка усмивка на лицето?
- За теб безплатно сладката ми! - каза Мадам Молкин
- Нее!! Настоявам да платя! - Казах аз смръщена
- Хе хе хе , добре деведесет галеона моля. - отвърна и се примири със факта че винеги плащам
- Заповядай и лек ден - връчих и парите и се сбогувах със нея.
Излязох от магазина и се зачудих къде да отида сега ...
Върнете се в началото Go down
Мери Робъртс

Мери Робъртс


Брой мнения : 41
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"   "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:52 pm

Беше време... трябваше да си купя всичко нужно за новото училище. Влязох в магазинчето, в което беше топло и приятно, защото навалицата отвън беше доста потискаща. Започнах да заразглеждам одеждите и след дълго половинчасово мислене си избрах няколко неща.
-Здравейте, Мадам Молкин, извинете, че не ви поздравих по-рано, но се бях унесла-извини се момичето.
-О, няма проблем, предположих! Какво си хареахте?
-Ами искам целият комплект за Хафълпаф. -Стана ми леко смешно. Нямаше просто какво друго да поискам. Всяка година идвах за нов комплект.
-Това ли е всичко?-попита Мадам Молкин.
-Ами да, като се замисля това е.
-Страхотно. Дължите ми 90 галеона.
Мери подаде парите на продавачката, благодари, взе покупките си и излезе, като не забрави да каже "Довиждане".
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"   "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 11:36 am

Реших още сега да си купя ониформата защото началото на годината наближаваше, а имаше и други неща които трябваше да купя. Влязох в магазина и погледнах милата дама пред мен. Беше пълничка с прекрасна усмивка. Тази жена винаги можеше да ме накара да се смея.
- Здравейте, Мадам Молкин! Идвам за пълен комплект униформи на реивунклоу! - Казах аз весело и кратко
- О, мила, но разбира се! - Отговори ми Мадам Молкин като се шмугна в една стаичка и от нея излезе с пълен комплект!
- Благодаря ви много лек ден! -казах аз и и платих дължимото след което излязох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"   "При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"При Мадам Молкин,одежди за всякакви случаи"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сладкарницата на мадам Пудифут
» Восъчен музей "Мадам Тюсо"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Магическият свят :: Диагон-али-
Идете на: