Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на Ученик

Go down 
+12
Алиса .
Kary Stone
Тайлър К.
Кейлъб.
Мери Робъртс
Asq Amor
Fay Summers
Дженифър Маклол
Beth.
Елена Пиърс ♥
Diana Gilbert
Хърмаяни Грейнджър
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 2:17 pm

Име:
Години: (спазвайте ограниченията и това в кой курс е героят ви ...ако е 1 курс значи трябва да сте на 11,втори 12 и т.н. до 17 )
Смейство: (имена и с каква кръв е героят ви,мъгъл,смесена или чистокръвен)
Външен вид: (поне 4 реда)
Характер: (поне 5 реда)
История: (поне 6 реда)
Покровител:
Домашен любимец:
Снимка: (лик+името на личноста която използвате)
Допълнителна информация: (не е задължителна)
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Даяна Гилбърт   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:46 pm

Създаване на Ученик ASHLEY-TISDALE-ashley-tisdale-1541038-300-400

/ Даяна Гилбърт /
/ Години: 15 /
/ Смесена /
/ Външен Вид: /

Не се определям като голяма хубавица, въпреки че чувам коментари в точно обратния смисъл. Имам своите недостатъци, както всеки човек.
Имам русо-жълта коса с дължина до под раменете. Променя оттенъка си според светлината. Принципно е на масури, но можете да я видите и права. Често я връзвам на опашка, за да не ми пречи. Имам навика да си играя с нея, когато ми е скучно. Очите ми са с шоколадов цвят, както често обичам да казвам. Казвали са ми, че имам много топъл и нежен поглед.
Устните ми са светло-розови. Почти винаги са разтеглени в заразителна и чаровна усмивка. Това е и нещото, което най-много харесвам в себе си. Обожавам да се смея, а и да разсмивам хората от обкръжението си.
Цвета на кожата ми не е блед, макар доста хора да казват че е. Ще кажете, че може би трябва да им повярвам, защото аз не мога да се погледна отстрани?! Е, да, ама аз не вярвам в това и предпочитам да определям кожата си като обсипана със слънчеви лъчи. Висока съм около 1.65. Често ми казват, че съм ниска, но според мен това не е вярно. Тежа, да кажем 53кг., което според мен си е нормално за 15 годишно момиче. Не се ограничавам в яденето, но тичам веднъж дневно, без значение кога.
Относно начина ми на обличане, не че е нещо особено и има какво толкова да се каже; определям се като едно доста ярко петно в обществото. Когато става въпрос за собствен избор на дрехи, обличам първото, което хвана от гардероба си. Вярно, резултата не винаги е успешен, но ако си придаваш вид, че е нарочно, никой няма да ти се смее. Не обичам да се гримирам, да нося високи обувки и официални рокли, но когато се изисква правя изключения. Определено може да се каже, че харесвам мантиите в Хогуортс.

/ Характер: /

Характера е може би нещото, което харесвам в себе си и в което не намирам много недостатъци. Всички ми казват, че е доста странен.
Обикновено съм доста благ и уравновесен човек, който не е лесно да ядосаш, но когато това стане – да не си ми насреща. За сметка на това приемам и давам всякакви щури идеи, които водят до не-малко неприятности.
Принципно съм наблюдателна личност, но има мигове, в които съм доста разсеяна. Инат съм, голям при това. Упорита съм и когато си наумя нещо го правя. Изказвам гласно мнението си и го отстоявам независимо от всичко, с което си навличам гнева на доста хора. Не обичам да ми казват какво и как да направя, приемам съвети и критики, но толкова. Животът си е мой, аз решавам. Човек се учи от грешките си, нали така?! Ако сбъркам, втори път същата грешка няма да направя. Гледам да стоя надалеч от скандалите, но някак не ми се удава. Често се оказвам на подходящото място, в неподходящото време.
Не мисля, че се страхувам от нещо. Не, не казвам, че съм безстрашна, но просто все още не съм открила нещо, от което си заслужава да ме е страх.
В обобщение на всичко изказано по-горе, можем да кажем, че съм приятелски настроено, леко чудато и щуро момиче.

/ История: /

Родена съм и съм израстнала в Лондон, ала нито майка ми, нито баща ми са англичани. Те са хората, които най-много обичам!
Майка ми произлиза от древен род, на който посмъртно не мога да запомня името или каквото и да било от историята, и е французойка. Учила е в Бобатон, както всички момичета от семейството й. Баща ми пък е италианец и няма магически способности.
Запознали са се в Лондон, докато са били там по работа. Разменили са си координатите, но така и не се видяли.. До следващата им среща, отново в този град, няколко месеца по-късно. Решили, че е съдба и седмица по-късно, всеки с куфарите си – та в Лондон, и ето ви едно ново лондонско семейство. После съм се появила аз и прочее, и прочее.
Родена съм в началото на лятото. Може би затова дори през зимата ми е топло. Израстнала съм в просторна къща, сред миризмата на боя, защото виждате ли – баща ми е художник. Всъщност, майка ми и баща ми са тотално различни. Единственото общо между тях съм аз. Ноо знаете какво казват – противоположностите се привличат. Та, по същество.
Живея сред неизброимо количство любов... и крясъци. Да, родителите ми постоянно се карат за нещо, но бързо се сдобряват, а след няколко секунди вече спорят за нещо различно. Но по отношение на моя милост те са единодушни и ме възпитават по начина, който смятат че е най правилният. А именно: да се извинявам, когато съм виновна; да казвам “моля” и “благодаря”, когато трябва; основни мерки за безопасност и други неща.
Още когато съм била малка са ми казали, че майка ми е магьосница, но доскоро не го разбирах. Родителите ми били наясно, че може и да не стана магьосница, но изобщо не се притеснявали от това. Даже били донякъде щастливи. На партито послучай седмия си рожден ден разбрах, че имам магически способности. Майка ми и баща ми разбраха едва когато успяха да дотичат от предния двор на къщата, до задния. Всички бяха впечатлени от оранжевата прическа на леля ми, но не и тя самата. След като върнахме предишния й вид, тя също се зарадва, че ще съм магьосница.
Малко преди да стана на единадесет години, вкъщи започнаха разговори и планове как ще ме изпратят да уча в Бобатон. Скоро дядо ми – най-старият жив магьосник от рода на майка ми, много се разочарова от мен. Предполагам се досетихте защо, но все пак ще кажа, за тези които не са се сетили. След 11 тия ми рожден ден получих писмо от Хогуортс, в което пишеше, че съм приета. Аз реших да отида там, а не в Бобатон, което доста разгневи моите пра-родители.
Но все пак живота си бе мой, решението си е мое. Надявам се някой ден да ми простят, че съм прекъснала .. хъм, традицията. Дано успея да докажа на дядо си, че избора ми не е бил грешен.

/ Бяла лисица /

/ Совата си керсти /



Последната промяна е направена от Даяна Гимбърт на Пон Окт 10, 2011 3:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:52 pm

Ако искаш да бъдеш Джини Уизли тя е препоръчителен герой,Трябва да смениш ликът и историята си .Тогава ще бъдеш одобрена! : )
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:53 pm

Добре но ъм кой точно играеше джини уизли забравих и името :oops:
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:56 pm

Ако искаш просто смени името си и остани с този герой ,защото туко що запазих Джини извинявай : )
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:00 pm

Добре но искам да си сменя лика също ..
Добре същия герой. Казва се ... Даяна Гимбърт става ли?
Лика да е на Ашли Тиздейл
Създаване на Ученик ASHLEY-TISDALE-ashley-tisdale-1541038-300-400
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:02 pm

Разбира се ,промени го в историята си ,сложи си аватар и си одобрена. : )
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:12 pm

Готово слагам си аватара ..
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:14 pm

Добре,сега можеш да преминеш към разпределителният тест ,за да видим в кой дом ще си !
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 3:15 pm

Добре :) Извинявай за объркването :)
Върнете се в началото Go down
Елена Пиърс ♥

Елена Пиърс ♥


Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011
Местожителство : CandyLand ^^

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:25 pm

Създаване на Ученик Tumblr_lszij2bHpu1qgq3iqo1_500
Име: Елена Пиърс ♥
Години/Курсове: 17/6
Кръв: Чистокръвна
Покровител: Феникс
Пръчка:Старшата пръчка от дърво на бъз,но за другите,Перо от феникс - абанос - 29 см.

Външен вид:
Елена е красиво момиче. Има стройна и красива фигура, за която
много биха завидели. Има грациозна походка,която допринася и за фигурата й.Не е от най-високите хора с нейните 1.67. Косата й е дълга и права. Спуска се надолу по раменете и стига почти малко под раменете. Очите й са шоколадови и излъчват топлина,но по някой и ненавист,която тя прикрива добре. Доста момчета,заблудени от очите й,са в краката й,но тя не им обръща никакво внимание.Устните - плътни и розови.Има
самочувствие, което напълно се препокрива с външният й вид.


Характер:
Какво може да кажем за характера на Елена?Сложен..Тя е бунтарка.Не обича да спазва правилата,а обожава да ги нарушава.Може да е много добра и мила,а в следващия момент да е зла,безскрупулна,манипулативна интригантка.Втория варят е по - срещан.Държи се грубо с всички.Сякаш сърцето й е от лед и никой не може да го стопи.Забърква се в какви ли не бели... Добра е в магиите.Най - любимото й занимание е да прави забранени магии и заклинания.

История:
Истинската фамилия на Елена е Риддъл.Да,тя е самата дъщеря на Том
Риддъл или по - известен като Лорд Волдемор.Питате се как е възможно?Е тогава Волдемор имал любовна афера с момиче на име Розмари Хатауей - родена в могъщ род на магьосници.Така се родила Елена.След раждането й,щом Риддъл разбрал,първо начално не бил много радостен от новината и искал да ги убие,заедно с майка й,но после като се замислил за възможността,че по - късно някой ще го наследи и вероятно,ако не успее да завладее магическия свят,да се укрие и после тя да го върне,но разбира се,ако се разчуе,че той има дете,Елена ще бъде преследвана,хваната и убита,за това те отворили портал към човешкия свят,без никаква магия,където никой няма да чуе за нея.Майка й от своя страна,фалшифицирала документи,за да не остави никакви улики.Те се преместват в Италия,където Роуз се запознава с магьосник на име Даниел Пиърс.Те се влюбили и се оженили,а Ел растяла,мислеща го за нейн баща.Ели имала щастливо детство,като не й липсвало нищо.Малко преди единайстия й рожден ден,майка й решила да й каже всичко,защото видяла,че силите й се проявяват от доста време,а не може да го крие повече.Щом и казала всичко и й показала картини от онова време,Елена се смразила.Не можела да повярва,че е дъщеря на злодей.Това определено,започнало да влияе да действията й.Станала по - груба и студена,постоянно си навличала бели.На единайстия си рожден ден тя получила одобрителното писмо от "Хогуортс"Зарадвала се,че ще учи в това училище,но Роузмари била доста притеснена за нея,защото ако се
разбере,тя била в огромна заплаха.Така по стъпките на майка си,така и на баща си,учи шест години в това училище.С времето се проявяват способностите на баща й и това я издава още повече.Разбира се,тя се опитва да го прикрива по всякакъв начин..



Допълнително:
- Макар и да е малко разхайтена,е доста интелигентно момиче,което се справя с уроци,заклинанията,отварите и спортовете.
- Знае почти всички заклинания,защото се е обучавала от малка от книгите на майка й и така наречения й баща,а и тайно ходи в забранената секция в училището
- Може да свири на пияно и цигулка
- Наследила е дарбите и магиите на бащи си
- В последствие открадва Старшатата пръчка,като я укрива добре.



Човекът на снимката:
Създаване на Ученик Tumblr_lsylyqSe9b1r0man7
- Нина Добрев


Последната промяна е направена от Елена Пиърс ♥ на Чет Окт 13, 2011 6:20 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Beth.

Beth.


Брой мнения : 18
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име::
Години:
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:28 pm

Име:
Бет Стивънс

Години:
16

Семейство:
Чистокръвна


Външен вид: (поне 4 реда)
Тя
я е доста слабо момиче,имало е моменти в човешкия й живот когато
е можело да
бъде сбъркана с анорексичка,защото често боледувала когато била малко дете.
Когато пораснала обаче придобила доста по-женствени и красиви форми. Има бемка
над близо до устните и често биха я сбъркали за французойка. Косата й егарваново
черна,винаги я носи на вълни,има бретон,което винаги носи на страни. Миглите
й са естествено дълги й извити и допринасят много към красивите й синьо-зелени
очи. Често лицето й излъчва мъртвешко спокойствие и студенина,настроенията й не
се повлияват никога. Устните й са плътни и пухкави,това е едно от няколкото
неща,които тя харесва в себе си. Обича да се облича стилно,къси рокли,модерни
костюмчета и какво ли още не.
Характер: (поне 5 реда)
Бет и тихо момиче,доста затворено. Някой дори я определят като
студена. Не се доверява на никого,не се усмихва често,но преди съвсем не е било
така.
Трудно можеш да я накараш да говори за себе си камо ли да се отпусне.
Умее да е мила ако се налага. Приказлива е,
особено когато е в добро настроение. Да я видиш такава е рядко явление.
Усмивката й се показва толкова рядко и то съвсем за кратко. Малко хора могат да
я накарат да се усмихне.рядко и то съвсем за кратко.
Малко хора могат да
я накарат да се усмихне.

История:
Бет е родена в Годрикс Холоу преди почти шестнадесет години. Майка й и баща й
били много уважавани служители на Министерството. Участвали активно навсякъде в
сверата на магьосническият свят,както и във войните. Така в един конфликт със
смъртожадни те оставили Бет сираче. Министерството решило че е най-добре да
изпратят момичето при мъгълите,където ще остане не засегната от войната която
се водела,това била и последната воля на родителите й. Изоставили я пред
вратата на едно доста заможно и и приятно семейство. Бет израснала далеч от
този свят,поне докато не разбрала че няма нито едно сведения за деня на
раждането и както и че тези хора седящи срещу нея са нейни родители. Те били
принудени да й кажат истината. В началото Бет решила че се шегуват,че просто
приели въпросът й като шега и също се шегуват,но уви.
Точно след това получила писмото си от Хогуортс,родителите й естествено позволили да отиде. Когато пристигнала се държала по-дръпнато от всички но през
годините направила доста приятели,въпреки че била доста проблемен ученик винаги
завършавала с доста добри резултати.

Покровител:
Бял тигър





Домашен любимец:

Сиамска котка


Снимка: (лик+името на
личноста която използвате)



Създаване на Ученик Tumblr_lsg9v3M41h1qd51wbo1_500
Megan Fox
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:29 pm

Форумът е на тематика по времето на Лорд Волдемор и той е жив.Нина Добрев запазена.Смени тези неща и си одобрена :)
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:30 pm

Бет одобрена си можеш да преминеш към разпределителният тест!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Елена Пиърс ♥

Елена Пиърс ♥


Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011
Местожителство : CandyLand ^^

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:37 pm

Поправих и исках да попита дали момичето,чийто лик е запазен,дали е съгласна да сме близначки или нещо такова?Ако разбира се откаже,веднага ще сменя ликът
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:39 pm

Засега смени ликът.Когато влезе ще я попитам а ако се съгласи веднага ще те уведомя!
След като смениш ликът можеш да преминеш към разпределителният тест! Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Дженифър Маклол

Дженифър Маклол


Брой мнения : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 5:55 pm

Създаване на Ученик Aaaaks
Човек на снимката Bella Thorne

Име и фамилия
Дженифър Маклол

Възраст и курс
16 години, 6 курс

Кръв
Чиста

Пръчка
От дърво ясен, 26 сантиметра, перо от феникс

Покровител
Кентавър

Описание
Чисто кръвната Дженифър от малка бе с къдрава, червеникава-кафява, по-мека от коприна коса. Кожата и бе леко мургава, но все пак бяла. Момичето бе палаво, затова обичаше да е в удобно и свободно облекло. Въпреки това тя обичаше и да се конти. Нека да отидем при лицето. Вратлето и не бе дълго, беше си нормално. Очите и бяха черни, но заради бретона почти не се забелязваха. Когато се усмихнеше те грабваше, заради блясъкът и белотата.


Характер
Винаги се е държала мило с хората. Не е злопаметна, но би съсдала и спор, който бързо се забравя. Предпочита самостоятелно да върши всичко, но би помогнала на всеки. Никога не е понасяла мъгали. Отдава се на ученето, но почече и харесва да се забавлява и да върши пакости. В живота и никога не е липсвал адреналин. Живее с зависта. Отначало много и било неприятно, но скоро свиква и се отдава на неговата мошност. Това чуство много и прилягаше, но и съсдаваше много неприятности. Когато била на 6 завидяла на едно момиченце за косата и и започнала да я скубе, с мисълта че ще я вземе за себе си.

История
След като била родена в лондон тя, родителите и и двамата и братя отиват да живеят в една малка къщурка отвън, голяма отвътре. Къщурката била недалеч от градът. До нея имало езеро с водопад. След като навършила първата си година, за нещастие майката на Дженифър умряла. Отгледана от баща си и братята си била доста щастлива. Станала на пет и баща и се разболява от тешка болест. Тъй като всички били магьосници, двамата и братя опитали да премахнат болестта, но уви без резултат. Баща им събирал сили една година и половина. Точно тогава Дженифър вече контролирала силите си! Тя взела пръчката на баща си, мромърморва нещо под носа си и ето ,че бликва светлина. След няколко дни той се изправя на крака. Той се излекувал и всеки ден някък неузнаваемо за Дженифър той имам още повече сили от предишният.

Допълнително
- Има рижаво малко коте Принстън


Последната промяна е направена от Дженифър Маклол на Пон Окт 10, 2011 5:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 5:58 pm

Одобрена си чудесен герой! Можеш да преминеш към разпределителният тест!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Fay Summers

Fay Summers


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011
Age : 27

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 1:15 pm

Създаване на Ученик Danielle%2BCampbell-StarStruck%2B%252818%2529

Име: Фей Джейк Съмърс

Години: 15 (5-и курс)

Покровител: Кошута

Семейство: Джейк Джефри Съмърс(чистокръвен - баща), Катрин Лавър Съмърс (чистокръвна - майка)

Външен вид: Висока съм около 1м и 65см, може и малко повече. Тежа около 60кг. Косата ми е кестенява, понякога я къдря, но попринцип е правя. Очите - кафяви, но имам и тюркоазено сини лещи. Обичам да си къдря косата, но я харесвам повече правя. Колкото до това как се обличам. Зависи от случая. Но попринцип съм спортно - елегантна или ежеднавна. А когато мама има някаква среща и иска да присъствам на нея естествено, че обличам нещо семпло, но да е официално. Тренирала съм аеробика, тенис и плуване, затова съм доста спортна личност и тялото ми е в добра форма. Изглеждам доста притеснена, дори беззащитна, докато не се отпусна. Винаги нося на врата си нещо като медальон на семейство Съмърс. Предавало се е през поколенията и сега вече стигна до мен. Мама ми каза, че е много важно да го нося винаги със себе си. Исках да узная защо, но тя така и не ми каза. Има нещо в това. Защо държат толкова много да го нося?Явно ми помага за силите, не знам, но на мен ми допада и го нося като талисман, никога не го свалям...

Характер: За начало - обичам да се запознавам с нови хора. Когато се сближавам с някой, се привързвам много лесно и това много пъти ми е изигравало лоша шега, но въпреки това съм силна и умея да преценявам хората, вече. Пък и откогато чувствам магията в себе си, съм много по - уверена и се справям по - добре с трудните задачи. Добросърдечна съм и състрадателна. Харесва ми да помагам на другите, но зависи до колко те са ми помогнали и до колко ще ми помогнат. Радвам се на малките неща в живота и уважавам всички, независимо какви са. Обичам да стоя на лунна светлина и да мисля за бъдещето, а в някои случаи и за миналото. А в краен случай - за настоящето. Много обичам да свиря на пиано и на китара, а най - много да пея. Когато искам да постигна нещо, определено го правя, независимо дали ще използвам дарбата си или не и независимо дали ще нараня някой. Но ако този някой е доста близък човек не бих била толкова сигурна. Мразя рождените дни, защото с всеки следващ остаряваш, но обичам купоните. Попринцип повече се разбирам с момчетата. Смятам, че те са по - добри приятели. Не са клюкари и не искат вниманието постоянно да е насочено към тях, изслушват те и понякога не са само приятели, а и нещо повече, но това е друг въпрос. Помагам на приятели, ако се сетя за нещо добро за тях. Не чакам всичко на готово, дори почти винаги се справям сама, но винаги имам нужда от един доверен приятел, който да ми помага, защото колкото и да искам да върша велики неща, ще съм нищо без приятелите си. Е, това съм аз горе долу...

История: Родена съм на 18 май, 1996г. Когато съм се появила на бял свят, е имало голяма вражда между добрите и лошите магьосници. Дори някои мъгъли са били принудени да минат на лошата страна, а и аврорите също са предавали фронта. Черния лорд е бил непобедим, както и сега. Но мама и татко никога не са ме изоставяли и винаги са мислили първо за мен, след това един за друг и накрая за себе си. Бях на 3, когато ми казах че баба, която тогава беше на 52 е починала, Волдемор я е убил, защото се е опитала да ни защити. Да защити Хогуортс. В нашето семейство всички са чистокръвни, баба също беше една от тях и беше много могъща магьосница, но... умря. Няколко дни преди да я застигне заклинанието Авада Кедавра тя ми даде един медальон, който е бил неин. Който я е защитавал от 3 -те неизбежни заклинания. Никой не е имал правото да я контролира, да измъчва, а колкото до убиването - зависи колко е силен мага. Важното е, че сега този медальон е мой и аз ще го предавам на поколението си... | [Мога и още много, но не ми се пише точно сега... ]

Допълнително: Обичам когато съм си вкъщи през уикендите да си правя пица сама с помоща на магия или да си я поръчам, но задължително да я ям на прозореца, дори когато е зима.
Домашен любимец: Сова (полярна)

Снимка: Danielle Campbell
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 1:31 pm

Одобрена си !Можеш да преминеш към разпределителният тест
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 2:16 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/718/rusax.jpg/

Име: Ася Амор
Години:13
Покрувител: Лъв
Външен вид: Руса вълниста коса, кафяви очи, средна на ръст и слаба. Има обеци на ушите малък нос и бели зъби. Обичам да се обличам в дунки и широки тениски не излизам без спирала и без да си изправя косата и да си оправя бритона.Като цяло обичам черните цветове за носене обичам да нося гланцове защото така изглеждам по- добре. Всички ми казват че съм леко пълна което до известна степен може и да си е вярно, но все пак не смятам така ако не е изправена косата ми е много непокорна и това много ме ядосва.

Характер: Обичам да уча и да чета, но също така макар и да имам добър характер се ядосвам когата някои каже нещо против мен или противе мой приятел, това ме вбесява. Не обичам да губя обичам да печеля не обичам да съм по- долу от някои тази мисъл просто ме побърква! Определено обичам да се забавлявам и да се смея.Колкото и да обичам да се забавлявам не съм нито лекомислена нито безотговорна, просто не виждам причина да се държа като бунтарка. И чесно казано не харесвам такива хора. Плача рядко най- вече заради ниски оценки може би за нищо друго не съм плаакала някога което е доста добре. Не отивам без домашно и се грижа всичко вкъщи да е подредено и в ред!

История: Родена съм на 12 август 1999 година когато съм се ордила родителите ми са закинали при тешка битка срещо злото. Затова ме отгледа 30 годишната ми леля. Тя опрделено не мепритиска за учене или нещо такова смеесе много и не обича да ме вижда тъжна от малка започна да ми преподава и разказва за магията и магичните същества. Тя беше аврор и то един от на добрите. Силите ми се проявиха когато един път се ядосах разлях доматен сок върху госпожата по История но не ми пукаше особено.
Защото след няколко дена най- сетне щях да дойда Хогуарц където няма да съм единствената странна и единствената с такива способности. Което много ме радваше все пак това щеше да улесни живота ми до голяма степен и нямаше да трябва да се крия от мъжулите. лелями ме заведа да си купя учебници и Полярна сова на име Нил. Купих си и прекрасна метла Nimbus2001 която лети като светкавица!


Пс: Ако има грешки е защото пиша с кирилизатор!


Последната промяна е направена от Asq Amor на Вто Окт 11, 2011 2:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 2:19 pm

Обогати малко външният вид,характера и историята си!Ако си на 11 години избери друг лик ,защото Ники Рийд не прилича на 11 годишна .След като поправиш това можеш да преминеш към разпределителният тест
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Мери Робъртс

Мери Робъртс


Брой мнения : 41
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:22 pm

Създаване на Ученик 30045910150411669000715
Лик: Тейлър Суифт

Име и фамилия
Мери Робъртс

Възраст и курс
15 години, 5 курс

Кръв: Чистокръвна е.

Пръчка
Дъб, леко огъваема, 26 см, косъм от коса на вийла (Естествено беше сигурна, че ще стане, нали баба й и майка й са вийли)

Описание
Мери е едно много красиво момиче.Фигурата й е изваяна като на модел от списанията.Притежава омайваща усмивка.Косите й са с цвета на слънцето - руси на нежни къдрици.Очите й са сини като дълбините на океана.Висока е 162 сантиметра,тежи едва 38 килограма.Много слаба и стройна.Омайва всички около себе си и никога не остава незабелязана.

Характер:Характерът на даден човек се описва трудно. С всеки изминал ден той пораства, научава много неща и се мени. Няма най-точна дума с, която Мери може да се опише. Тя си е тя. Всеки ден е различна. Ако днес е весела, утре може да не допуска никой до себе си. Ако обаче трябва да опишем постоянните й черти- Малко хора печелят доверието й. Вярва само на себе си, но въпреки това би дала живота си за приятел. Все още търси "перфектното момче", което знае че не съществува. За сега само си играе с мъжете. Ако се скара с някого води битка до край. Понякога е досадно саркастична.

История: Живее в огромна къща, в един от най-изисканите квартали на Лондон, заедно с доста заможното си семейството. Къщата има голям двор с прекрасни цветя и великолепен басейн. И баща й и майка й са чистокръвни, от древни и почитани родове. Баща й – Джеймс, който е родом от Лондон, Великобритания, е аврор. А майка й - Фльор, която е от Париж, Франция, е бивш аврор. Когато Мери се ражда, майка й напуска, но пък й се отворя страхотна възможност като фотомедел, благодарение на омайващата й красота (все пак майка й е вийла). 5 години по-късно се ражда и братчето на Мари – Питър. Мери и Питър от съвсем малки знаят, че са магьосници. Когато става на 11 години, момичето получава писмо от Бобатон и писмо от Хогуортс, и е пред огромна дилема къде да отиде. Майка й й казва да отиде в което училище пожелае, все пак и двете училища са еднакво добри. Баща й се съгласява с това, макар че не иска дъщеря му да учи чак в Бобатон. Накрая Мери решава, че ще отиде в Бобатон, но остава там само I-ят срок и после се мести в Хогуортс.. все пак в Бобатон няма никакви момчета. ( xIxIxIxI.. )


Допълнително
Произход: чистокръвна
Любим цвят: бебешко розово, лилаво (по-скоро виолетово), черно и бяло
Любимо число: 3, 5 и 7
Любимо цвете: водна лилия
Любим спорт:
*мъгълски: фигурно пързаляне (трикратна световна щампионка), танци и шопинг(според нея това трябва да стане Олимпийски спорт.. несъмнено ще е шампионка в тази дисциплина.. xD)
Домашен любимец: полярна сова, на име Сноуфлейк и кученце-порода йоркшир, което се казва Мили.
Покровител: Еднорог
В свободното си време тя слуша музика, чете книги, излиза с приятели, пазарува, танцува и понякога си прави планове за бъдеще.
Домашен любимец: Коте


Последната промяна е направена от Мери Робъртс на Вто Окт 11, 2011 4:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:26 pm

Одобрена си Добре дошла!Хубав герой,можеш да преминеш към разпределителният тест!
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Кейлъб.

Кейлъб.


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:54 pm

Създаване на Ученик 81ad076b011fb065 Създаване на Ученик B3a84ca311904e8a Създаване на Ученик 02f66b453d4c56a5

Кейлъб Блексторм. 14 годишен, четвърти курс. Чистокръвен, няма нищо против нечистокръвните.
Пръчката му е 30 сантиметрова, от бук, с косъм от еднорог в сърцевината. Покровителят му е панда.
Има дребна совичка на име Кайли.


Попринцип Кейлъб е не-особено висок с червена коса. Проблема е, че с магия постоянно променя нещо. /тайно е учил такива магии в библиотеката, защото не е харесвал първоначалния си външен вид много./ Черти в лицето, височина, цвят на косата. Особено косата! Един ден е синя, друг ден пак кестенява. Не се доверява на фризьори, затова си използва магията. Джинджър е, но премахва луничките след като става на 12, но оставя малко на лицето. Попринцип е целия в лунички, лицето, ръцете. Затова ги маха. Досадно е. Мрази използването на уреди за косата си, като преси, маши, пяни и т.н. Не може да я изправи с магия, но и така си харесва косата. Чуплива. Общо взето... 'хич, не е консервативен относно външен вид. В момента е къдрав, без лунички. Средно висок.


Не допуска много хора до себе си, но обича да се запознава с хора. Социален тип е. Понякога е мил, но зависи от настроението му. Като е ядосан, троши, мачка, чупи, праща проклятие. Понякога посяга на себе си. Всяко нещо което каже за него е правилното и държи на него. Дори понякога да не е продължава да си държи на своето, което го прави голям инат. Не дава да му се бъркат в работата. Ужасно много самокритичен. (Особено за външен вид.) Но също и за всичко друго.


Пети Юли, 1994. Болница 'Свети Мънго'.

- Момче е. Честито. - доктора подаде детето на майката и тя го взе. Бащата беше в коридора и лекаря тъкмо излизаше да му съобщи новината.
- Как да те нарека, мъниче? Трябва да е нещо красиво. Все пак си... - Джесика се огледа дали има някой в стаята. - магьосник.
- Кейлъб! - някой изкрещя зад майката и тя се обърна. Съпругът й Майк стоеше зад нея и гледаше детето им. - Искам да се казва Кейлъб!
- Кейлъб? Да... Красиво е. Добре! Здравей, Кейлъб Блексторм.

***
- Хайде де, кога идва това писмо... - нетърпеливия 11 годишен Кейлъб чакаше писмото си от магическото училище. Нямаше търпение да разбере, че е приет, че ще тръгне на 1ви Септември, 11 ч. към магическото му образование. Беше му много чудно как се процедира това с домовете. Майка му му беше разказвала доста, но той не разбрираше половината неща...
БУМ.
Семейната сова Чаудър се просна на масата и носеше пощата. Джесика взе писмата и каза на синът си:
- Заповядай.
Кейлъб разкъса писмото и го погледна.
- Уважаеми господин Блексторм, искаме да ви уведомим, че сте приет в училището за магия и вълшебство ,,Хогуъртс" бла,бла,бла...
- Хей, прочето го цялото.
- В стаята ми!
- Ох, добре. - майка му се засмя. - Но после ми дай да видя какви учебници трябва да ти купя!
- Добре.

Допълнително;
- Бисексуален е.
- Любимия му предмет е трансфигурация и отвари.
- Обича синия и зеления цвят.

Използвам за лик: Harry Styles.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на Ученик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Ученик   Създаване на Ученик Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Ученик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Създаване на Учител
» Създаване на мъгъл
» Създаване на герой от Министерството на магията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Герои! :: Създаване на герои-
Идете на: