Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Продъненият Котел

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 12:49 pm

ПРОДЪНЕНИЯ КОТЕЛ

Продънения
котел е магическа страноприемница. Тук можете да седнете и да хапнете
набързо, или да си вземете някоя стая и да преспите няколко нощи.
Гостилничарят Том ще ви упъти най - подробно коя стая да си вземете. А
най - хубавото е, че от тук е входа към магическата улица Диагон-али!
Наслаждавайте се!


Ако искате да наемете стая в Продънения котел го направете под формата на РП.Ето го и ценоразписа:


Бедна класа:
Стая с едно легло - 100 галеона на вечер
Стая с две легла - 150 галеона на вечер
Стая с двойно легло - 200 галеона

Средна класа:
Стая с едно легло - 200 галеона
Стая с две легла - 250 галеона
Стая с двойно легло - 300

За ВИП персони:
Стая с едно легло - 350 галеона
Стая с две легла - 400 галеона
Стая с двойно легло - 500 галеона
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 3:23 pm

Ася беше тръгнала към диагонаали, но първо реши да хапне и да пиин нещо в Продунения котел. Много се зарадва да го види както го помнеше. Същите дървени маси, плитове, а дори и хора. Там отново имаше чудновати,зловещи,сладки и какви ли не други хора. Седна на барчето и се зарадва да види Том. Ах прегърбения сериозен Том. Дори той и липсваше.
- Здравей, Том! - каза Ася лъчезарно
- Госпожице Амор каква чест да ви видя отново! - измънка той полугласно - Какво ще желаете..
- Една медовина и тиквен пай! - Кзах аз бързо
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 3:36 pm

Беше невероятно.Имаше толкова много момчета и момичета на моята възраст и също като мен магьосници.Влязох в някаква странноприемница.Бая хора си имаше.огледах се и видях някакво момиче което стоеше само на маса.Проправих си път през тълпата и бързичко стигнах до нея.Погледнах я и се усмихнах.
-Извинете,свободно ли е?-попитах и оправих леко косата си.Днес се бях наконтила.Все пак исках да направя хубаво впечатление на другите.Пък и естествено исках да се харесам и на момчетата,но какво пък разбирах и аз от момчета.Дори гадже все още нямах.Каква излагация само.Отърсих се от мислите си и погледнах момичето отново.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 4:50 pm

Някакво момиче оиде до Ася и я попита дали може да седне.
- Да разбирасе! междудругото аз съм Ася. - каза Ася с обицновенната си лъчезарна усмивка, обичаше да завързва нови запознанства особено след като най- добрата и приятелка беше се преместила в Бобатон защото родителите и не харесват директора.
Момичето изглежда се беше наконтило за да направи добро впечатление изглеждаше много дружелюбно и мило момиче.
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:36 pm

-Мерси.-усмихнах се приятелски и седнах до нея.Някакъв мъж дойде и ме попита какво ще желая.Поръчах си едно кафе и една плодова салата.Отдавна не се бях глезила така.
Ударих се леко по главата и казах:
-Аз съм Кари.Приятно ми е.Забравих да се представя.-засмях се леко и се облегнах назад.Извадих си цигарите и си запалих една.Придърпах близкият пепелник и тръснах.
-Дано не ти пречи фаса.Веднага ще го загася.-погледнах я.Точно в този момент поръчката ми дойде.Хапнах от плодовата салата и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:41 pm

Тя седна и си поръча плодова салата и кафе което малко изненада Ася не беше традиционно ястие за магическия свят. След което тя си запали цигара и попита Ася дали и пречи.
- Не, не ми пречи, имам приятели пушъци! - Отвърно усмихнато Ася докато отпи от голямата медовина пред себеси
- Е! Какво те води насам.. - попита Ася най- сетне за да завърже някакъв разговор
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:46 pm

Хммм какво ли ме водеше тук?Засмях се леко на ум.Какво ставаше с мен.Все едно бях друг човек тук.Бях по-освободена.
-Ми Хогуортс.Тебе?-усмихнах се и хапнах от салата.Писна ми да пуша и затова загасих цигарата.Отпих от кафето и кръстосах крака.Направо не можех да се спра да ям.Каква беше тази плодова салата.Беше по-вкусна от тази в смъртният свят.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:52 pm

Тя отговори кратко на въпроса на Ася и зачака отговора на Ася.И заяде от салатата си с удоволствие.
- Ами среща със суочениците ми пазар...такива неща... - отвърна Ася като хапна малко от тиквения пай - За първи път ли отиваш в Хогуарц - попита Ася лъчезарно като изпи на екс медовината и си поръча още една
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:56 pm

-Улучи в десятката момиче.-засмях се и доядох салата си.Направо се бях натъпкала.Нямаше да понеса повече храна.Облегнах се назад и незнайно защо веднага пак потънах в мисли за дома.Разтърсих леко глава да се отърся от мислите си.Оправих косата.Бях я изправила специално за пристигането ми.
-Ти от колко време си тук?-попитах любопитно.Ася беше първият човек с който разговарях.Надявах се и не последният.Надявах се поне в този свят да си намеря приятели.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 6:11 pm

Ася позна че момичето за първа година ще е в Хогуарц.
-Аз мога да те разведа когато почне годината ако искаш да се срещнем на перона.. - предложи Ася търсеше си най- добра приятелка - А аз също съм за първа година но леля ми ми разказа всичко за Хогуарц!
Ася погледна момичето и се зачуди каква ли ученичка ли е!
- Знаеш ли някоя магия! - попита с интерес Ася тя много обичаше да прави магии
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 11:55 am

Беше ми приятно да разговарям с Ася.Оказа се добро момиче.
-Ще бъде супер.Да знам някой основни заклинания,но не съм кой знае колко добра.-извадих пръчката си и се замислих кое заклинание да направя.Тогава се сетих.Заклинанието "Авис" беше перфектно.Изрекох го и от върха на пръчката ми започнаха да се появяват птички.Усмихнах се и прекратих заклинанието.
-А,ти?Кои знаеш?-попитах и отпих от кафето си.Запалих си нова цигара и този път щях да я допуша докрай.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 2:16 pm

Момичето изрече едно от най- любимите жаклинания на Ася. Тя реши да използва едно много хубаво жаклинание за призоваване.
- Акцио медовина -изкрещя Ася и мендовината която си беше поръчала веднага дойде при нея - Ех жалко че от днес нататък през ваканциите не можем да правим - каза Ася отчаяно и погледна към пръчката си а след това към медовината.
- В кой дом си и кой е най-важния предмет за теб? - каза Ася замислено
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 2:22 pm

-Аз съм в Грифиндор.-усмихнах се и си дръпнах от цигарата.Отметнах косата си на една страна и отпих от кафето си.Заклинанието определено ми хареса.Щях да го запомня.
-Амиии не знам.Може би Защита срещу черните изкуства.А на теб?-
Усмихнах се и зачаках отговорът и.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:11 pm

-Аз съм в Рейвънклоу. - каза Ася неохотно - Не ме приемай за зубар просто искам да стана Аврор.. и трябва да уча много - А иначе трансфигурация...и отвари, но зависи от учителя кязаха ми, че миналата година е бил някакъв злобар! - каза Ася усмихната като пресуши последната медовина, и си каза, че трябва да спре да пие медовине.

Кари изглеждаше свясно момиче, но Ася малко съжаляваше, че не е от нейния дом...
Върнете се в началото Go down
Kary Stone

Kary Stone


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:15 pm

-Хаха сигурно е бил.Сигурно учителите са доста ... строги.-на лицето ми се изписа доста замислена физиономия.Какво ли ме чакаше тази година в Хогуортс?Нямах си и ни най-малка представа.Поне се надявах да бъде забавно и готино.И по-приятно от миналото ми училище.
-Ася тук има ли някакви бутици.Може да ходим да си купим по нещо,ако искаш?-попитах усмихната.Надявах се с Ася да станем добри приятелки.Беше приятно момиче.
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:27 pm

Ася се беше замислила над думите си. Тогава момичето я попита дали има бутици. - О разбирасе ако искаш да отидем някъде! Магииките шегобиики на Уизли са най- интересните определено ходила съм там само един път! Ммомичето изглеждаше добро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Продъненият Котел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продъненият Котел   Продъненият Котел Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Продъненият Котел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Магическият свят :: Диагон-али-
Идете на: