Harry Potter RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Harry Potter RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ''Трите Метли''

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни Грейнджър
Admin
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 239
Points : 614
Reputation : 2
Join date : 03.10.2011

Роул Плей
Име:: Хърмаяни Грейнджър
Години: 16
Най-важното за героя:

''Трите Метли''        Empty
ПисанеЗаглавие: ''Трите Метли''    ''Трите Метли''        Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 2:58 pm

На главната улица на Хогсмийд се намираше и най-топлото и уютно място, където винаги можеше да си отдъхнеш след дълъг път или да се скриеш от студа, а мадам Розмерта винаги ще бъде така дружелюбна и топла за да ти предложи нещо сгряващо в най-студения ден или нещо охлаждащо в невъзможните жеги. Винаги светло и препълнено, мястото е почти винаги претъпкано и трудно можеше да си намериш място, особено когато учениците имаха посещение.
През зимата пивницата имаше топлия и притегателен аромат на топъл чай и сгряваща супа, с които собственичката нагостяваше всичките си приятели и посетители.
Дървените подове и маси бяха винаги лъснати и все така чисти и приятни.

На втория етаж се намираха прилични стаи, които се намираха под вниманието на дъщерята на Розмерта, която бе магьосница на средна възраст.

Меню :

1. Напитки :
* Бирен шейк
* Вода с лимон
* Горещ шоколад ( бял и кафяв)
* Мляко с какао
* Чай (всякакви видове)
* Топло и студено прясно мляко
* Шейкове (всякакви видове – плодови, шоколадови и млечни)
* Кафе
* Капучино
* Медена вода
* Плодови сокове
* Нектар (различни видове)
* Тиквен сок

* Бира ( не се сервира на ученици)
* Бренди ( не се сервира на ученици)
* Огнено уиски ( не се сервира на ученици)
* Ром ( не се сервира на ученици )
* Ром от касис ( не се сервира на ученици)
* Греяна медовина ( не се сервира на ученици)
* Ликьор ( не се сервира на ученици)
* Шери ( не се сервира на ученици)
* Вино ( не се сервира на ученици)

2. Ястия :
* Топъл бульон
* Супи ( всякакви видове)
* Яхнии ( всякакви видове )
* Препечени хлебчета с масло
* Печено месо (еленско, свинско и гъше)
* Картофи ( на жар, пържени, задушени в масло, варени)
* Спагети
* Кюфтенца със сос от пържен лук
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterrpgforum.bulgarianforum.net
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

''Трите Метли''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Трите Метли''    ''Трите Метли''        Icon_minitimeНед Окт 16, 2011 6:08 pm

Беше на посещение в Хогсмийд с баща си. Той имаше "бизнес дела" и трябваше да отиде някъде. Беше и дал пари да си купи каквото иска. Искаше да отиде до къщата на крясъците но първо беше решила да отиде да си вземе нещо за ядене или пиене. Влезе в Трите Метли и се огледа да потърси някое местенце да седна. Почти всички места бяха заети. Имаше само две места. До момче на име Смрадливия Лари / дори и не питайте.. / и до някакво момиче. Без колебания отиде до момичето и я попита:
- Хей мястото заето ли е? - усмихна се и зачака отговора на непознатата
Върнете се в началото Go down
Asq Amor

Asq Amor


Брой мнения : 87
Points : 95
Reputation : 0
Join date : 11.10.2011

''Трите Метли''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Трите Метли''    ''Трите Метли''        Icon_minitimeНед Окт 16, 2011 6:20 pm

Едно момиче ме попита дали е свободно мястото до мен. - Да разбирасе сядай! - усмихнах се аз лъчезарно и отпих малко от медовината си - От кой дом си? - попитах аз заинтересовано това беше един от любимите ми въпроси просто ми беше интересно.
Върнете се в началото Go down
Diana Gilbert

Diana Gilbert


Брой мнения : 101
Points : 125
Reputation : 2
Join date : 10.10.2011

Роул Плей
Име:: Diana Gilbert
Години: 15
Най-важното за героя: Тя е от дома Грифиндор. Учи в магическото училище Хогуортс. Живее във Резеденция Гилберт (лондон) Обича да се разхожда из Хогуортс и да си взима книги от библеотеката.

''Трите Метли''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Трите Метли''    ''Трите Метли''        Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 5:37 pm


Диана седна до Ася и разгледа меюто. Не бяха добавили нищо което тя не беше опитвала тъй че реши да си поръча обикновеното. Един Бирен Шейк защото баща и позволяваше само този тип алкохол а и трябваше малко смелост все пак щеше да ходи в къщата на крясъците. Реши да си вземе и едни хлебчета с масло. Беше прегладняла и трябваше да си сложи нещо в стомаха освен алкохола който щяха да и сервират. Вдигна си ръката и викна сервитъорка. Каза и точно поръчката и изчака да дойде с храната. Ох ася я беше попитала нещо. Какво ли беше? Тя се беше отнесла с храната и съвсем не я чу. Попита я какво беше казала като се извини за невниманието си и излиза че тя я е попитала за дома си. Грифиндор.
- Ами аз съм от грифиндор ася - казах и истината и се усмихнах - Ами ти? От кой дом си??
Любопитсвото не беше много силно но искаше да разбере. Ако беше от грифидор щеше да се чуства неловко че чак сега се запознават.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Трите Метли''        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Трите Метли''    ''Трите Метли''        Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Трите Метли''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter RPG Forum :: Хогсмийд-
Идете на: